
Radio KLAS - FM 90.8 - Sopot
Live
Radio KLAS
About Radio KLAS
Radio KLAS Drlupa kod Kosmaja (Beograd, Sopot) je lokalna radio-stanica koja uživo putem interneta i na frekvenciji 90,8 MHz FM emituje muzički program sačinjen od čiste narodne muzike. Isto tako, možete pratiti male oglase i lokalni reklamni sadržaj. Daleko se čuje dobar glas, zato treba slušati…
Frequency
90.8 FM
Language
Serbian
Listener reviews
No reviews yet. Be the first to share your thoughts!
In other languages
- See this page in French: Écouter Radio KLAS en ligne
- See this page in Spanish: Escuchar Radio KLAS en vivo
- See this page in Portuguese: Reproduzir Radio KLAS ao vivo
- See this page in German: Radio KLAS online hören